Otázky & Odpovědi

Je nutné, abychom něco věděli o interiérovém designu?

Ne, není. Kurzy a workshopy jsou určeny pro všechny a nezáleží na tom, jestli jste úplný laik nebo se zajímáte o design. Během kurzu Vás seznámíme se vším, co potřebujete vědět při zařizování interiérů.

Musím umět pracovat s počítačem pokud se chci zúčastnit některého z Vašich kurzů?

Ne, nemusíte. Během kurzu nebudete počítač potřebovat. Výuka je zaměřena tak, aby byl každý schopen zvládnout zařizování interiéru i bez počítače.

Bude ze mě interiérový designér po absolvování víkendového workshopu?

Je nám líto, ale interiérový designér z Vás nebude. To není cílem našeho workshopu. Workshopy a kurzy jsou zaměřeny pro všechny, kteří milují svůj domov a chtějí si jej zařídit podle svých představ, ale nevědí jak na to a nebo jen nemají odvahu se do takového projektu sami pustit. Po absolvování workshopu či kurzu si budou schopni sami poradit s vybavením a zařízením svého domova. Získají nejen teoretické a odborné znalosti, ale i praktické rady a tipy od profesionální designérky.

Co si musím vzít s sebou na kurz?

Veškeré informace ohledně kurzu a workshopu obdržíte e-mailem po zaslání přihlášky na kurz. Jisté však je, že žádné speciální vybavení nepotřebujete. Vše důležité pro kurz bude k dispozici v ateliéru.

Jak se mohu na kurz nebo workshop přihlásit?

Přihlášku můžete zaslat přes náš formulář na stránkách www.kurzysdesignerem.cz a nebo přímo na e-mail: info@kurzysdesignerem.cz. Po zaslání přihlášky Vám budou doručeny veškeré podrobné informace týkající se kurzu nebo workshopu včetně platebních podmínek.

Je nutné zaplatit kurz předem?

Závazná přihláška na kurz přichází v platnost po zaplacení zálohy 1.500,- Kč bankovním převodem na bankovní účet, který Vám bude zaslán e-mailem. Zbytek ceny kurzy bude doplacen v den konání kurzu v hotovosti.

Jak dlouho dopředu je nutné se na kurz přihlásit?

Každý kurz a workshop je limitován počtem účastníků a to 5-ti. Proto je ve Vašem zájmu si místo rezervovat co nejdříve. V případě, že bude kurz naplněn, je možné využít některého z dalších termínů, o kterých Vám podáme informace. Přihlášku je nutné podat nejméně 4 pracovní dny před zahájením kurzu.

Vyhotovujete i individuální kurzy na míru?

Ano, lze speciálně připravit i kurz na míru. V případě zájmu pošlete poptávku na e-mail: info@kurzysdesignerem.cz a my Vám pošleme bližší informace.

Kde se kurzy konají?

Kurzy se konají v ateliéru Julie Wimmer Design, v ulici Varšavská 27, na Vinohradech v Praze.

Jak se dostaneme do ateliéru, kde se kurzy a workshopy konají?

Dostupnost je velmi jednoduchá. Metrem na stanici Náměstí Míru a odtud cca. 3 min pěšky do ulice Varšavská (viz. mapa). Nebo tramvají č.4, 10, 22, 16 taktéž na zastávku Náměstí Míru a nebo na zastávku Jana Masaryka. Z obou zastávek je ateliér pěšky dostupný během 3 minut.

Lze parkovat v okolí místa konání kurzů?

Během pracovních dnů jsou k dispozici placená parkoviště od 8:00 do 18:00 hod. V období víkendů a svátků je parkování na placených stání zdarma.

Odeslat dotaz

Kontaktní údaje

Adresa ateliéru: Varšavská 27, P 2 – Vinohrady
Kontakt: Mobil: + 420 736 661 789, e-mail: info@kurzysdesignerem.cz, Web: www.juliewimmer.com