INTERIÉROVÁ DESIGNÉRKA

Julie Wimmer se narodila v roce 1975 a interiérovému designu se věnuje téměř 10 let.

Inspiraci čerpá po celém světě – je doma všude tam, kde se jí líbí.

Plynule hovoří anglicky a německy, ale domluví se i několika dalšími jazyky. Kromě interiérového designu se věnovala i návrhům a tvorbě šperků a módy.

Internetový magazín o trendech ve světové módě, umění, luxusu a kráse, FashionOffice ji v roce 2006 zařadil mezi elitu módních návrhářů a designérů.

Bez povšimnutí nezůstaly její kolekce ani v Asii. Zde je ocenil prestižní čínský módní magazín Phoenix jewelry Magazine, který s ní uveřejnil rozsáhlý rozhovor.

www.juliewimmer.com

Přehled kurzů

VZDĚLÁNÍ

Julie Wimmer úspěšně absolvovala postgraduální studium Interiérového designu na milánské akademii NABA – Nuova Accademia di Belle Arti, v Itálii.

Má dlouholeté zkušenosti s navrhováním a realizací interiérů, navrhuje a realizuje projekty domů, apartmánů, rezidencí i komerčních objektů.

www.juliewimmer.com

Přehled kurzů
NABA-diplom-JW-300

PROJEKTY

Julie Wimmer má za sebou desítky projektů. Interiérům dodává punc originálním designem nábytku, který sama navrhuje a který je vyráběn přímo na míru zařizovaného prostoru.

Její slogan: “Jedinečné pro výjimečné.“ ji provádí neustále.

Při své práci se řídí jedním pravidlem: “Přání klienta je pro mě prioritou. Interiér musí klientovi sloužit a já jsem ta, která dodá prostoru osobitost, krásu a ducha.

Vytvářím interiéry tak, aby splňovaly požadavky klienta a zároveň předčily jeho očekávání propojením originality, praktičnosti a vysoké estetické hodnoty.“

www.juliewimmer.com

Přehled kurzů

 

O workshopech Julie Wimmer

Kurz je vhodný pro každého, nezáleží na pohlaví, věku ani vzdělání. Důležitá je jen chuť a dobrá nálada. My už máme ten zbytek… odborné znalosti a bohaté zkušenosti, o které se s Vámi podělíme a na to se moc těšíme!

Odnesete si vyhotovený 2D plán dispozičního řešení Vašeho nového interiéru včetně zařízení, barevného sladění a všech dalších detailů.

Proč s námi

  • Více jak 10 let praxe
  • Zkušenosti ze zahraničí
  • Příjemné prostředí
  • Pouze 5 lidí v kurzu
  • 100% spokojenost klientů

Novinky

kuchyn

Zařizujeme si kuchyň

O autorovi Pod vedením profesionální interiérové designérky si zařídíte svoji vlastní kuchyň. Julie Wimmer vystudovala obor interiérový design v Itálii, Miláně a má v oboru dlouholetou praxi. Popis Během workshopu uplatníte svou vlastní kreativitu, zhmotníte své osobní představy, ale zároveň budete mít možnost veškeré Vaše nápady prokonzultovat s profesionálem. Získáte odborné znalosti, které jsou důležité […]